صفحه اصلی ارتباط با ما تبادل لینک
آندروید جاوا تم موبایل سیستم عامل سیمبین

سخنرانی های دکتر انوشه ( روابط دختران و پسران )
آیا شما نیز دکتر انوشه را می شناسید؟ آیا تکه هایی از کلیپ های صوتی و یا تصویری ایشان را در گوشی ها دیده اید؟ این کلیپ ها که حداکثر در قطعه های ۵ دقیقه ای منتشر شده بود مورد استقبال زیادی قرار گرفت و به سرعت آقای انوشه را معروف ساخت!   

این سخنرانی به شما کمک میکند طرف مقابل را به خوبی شناخته و ارتباط بهتری ایجاد کنید 

این مجموعه شامل ۵۰۰ دقیقه نکات ریز یک زندگی هست زندگی که اگر شما با بی تجربگی آغاز کنید با مشکلات زیادی بخورد خواهید کرد
http://zibashop.netforoosh.com/product/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B4%D9%87-%28%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%AF%D8%AE%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%29-21.html

تاریخ : چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۲ | ۳:۱۵ قبل از ظهر | بازدید : 680

تزیین حلقه نامزدی


توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش داده میشود در صورتی که مطلب غیر اخلاقی یا خلاف قوانین کشور مشاهده نمودید لطفا از طریق این صفحه به ما اطلاع دهید
توجه : مالک این سایت و خود این سایت هیچگونه ارتباطی با مطالب جستجو شده از سایت های مختلف ندارد و هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد تمام مطالب این سایت به صورت خودکار و با استفاده از ربات های جستجوگر مانند گوگل در این سایت درج میشوند
توجه : این سایت در ساماندهی سایت های اینترنتی ثبت شده است و آدرس و مشخصات حاصب آن در آن موجود است
توجه: این سایت یک سایت جستجوگر مطالب است و مطالب به صورت خودکار از وبسایت های فارسی بازنشر میشوند.
توجه: این سایت به صورت اتوماتیک کلمات رکیک و غیر اخلاقی و محصولات غیر مجاز را فیلتر میکند ولی اگر برنامه نتواند آنها را فیلتر کند آنهارا نمایش نمیدهد از این رو از شما پوزش میطلبیم
حلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)
این حلقه گل کاجی کاملا برای قرار دادن روی شومینه مناسب است. حلقه گل را می توان با روبانهای رنگارنگ زیبای ساتن برای جشن های مختلف تزئین نمود.با کمک طبیعت می توانید هرتعداد که دوست دارید حلقه گل های زیبای طبیعی بسازید. 


تاج گل  Cornucopia کورناکوپیا
( نوعی میوه که نیمی شبیهه هندوانه و نیمی شبیهه کدو است)


حلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)

با کمی خلاقیت یک حلقه گل رنگارنگ پائیزی را می توانید پر کنید از برگهای رنگی پاییزی و میوه زیبای کورناکوپیا که نمادی قدیمی است برای پاییز. با استفاده از سیم و چسب گلسازی، برگها ،کدوتنبلهای مینیاتوری ،کدو مسما و کدو قلیایی را روی فوم چسبانیده و حلقه گل مورد نظرتان را بسازید و به درب ورودی خانه نصب کنید .
 

حلقه گل ذرت هندی 


حلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)


 دربهای ساده و تیره رنگ منزلتان را با یک حلقه گل پائیزی زیباتر کنید. ابتدا یک حلقه گل آماده را تهیه کنید بعد با چسب یا سیم همانطور که در عکس مشاهده می کنید ذرت ها را همراه با غلافشان روی آن قرار دهید. روی این ذرتها را با چند برگ زیبای قرمز رنگ تزئین کنید.


حلقه گل کدوئی ترسناک


حلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)


 از کدوتنبل ها فقط برای پر کردن حلقه گل استفاده نکنید بلکه با کمی ذوق می توانید با استفاده از رنگ آمیزی و برش های مناسب چهره ترسناکی به کاردستی تان بدهید. حالا چند خوشه گندم پائین حلقه ای که خریدید بچسبانید و کدوی آماده شده را روی آن بگذارید. درست است که این سبکی از هالوین است ولی اگر شما یا فرزندتان دیدنش را روی درب منزلتان دوست دارید می توانید آن را تا آخر پاییز حفظ کنید .  حلقه گل کدو و جو دوسرصحرائیحلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)


این حلقه گل آنقدر طبیعی خواهد بود که حتی صدای باد را که در لابه لای خوشه ها می پیجید خواهید شنید. روی یک فرم حلقه گل چند دسته از خوشه های جوی دوسر را بچسبانید حالا در داخل حلقه چند کدو تنبل مینیاتوری قرار دهید البته کدو ها را قبلا سوراخ کنید و در محفظه ایجاد شده چند گل زیبا به سلیقه خودتان بگذارید.

حلقه گل برگ و آجیل


حلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)


این حلقه گل زیبا را خیلی ساده می توانید با چسباندن برگهای مصنوعی پائیزی و چیدن چند میوه مغزدار پائیزی مانند گردو و بلوط یا میوهای دیگری که پوست محکمی دارند در داخل حلقه بسازید. لبه داخلی را با فندق تزئین نمائید تا نمای زیباتری داشته باشد.حلقه گل آفتاب گردانی با سبوس ذرتحلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)


  با این حلقه گل زیبا یک آفتاب گردان تابان بسازید. غلاف بلال ها را به سمت عقب خوشه بکشید تا در یک امتداد قرار گیرند. ساقه های ذرت را با چسب به حلقه بچسبانید و پس از خشک شدن با کمی هنرنمایی غلاف ها را شبیه به گل آفتابگردان درآورید. حلقه گل میوه کاج با روبان ساتن


حلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)


  این حلقه گل کاجی کاملا برای قرار دادن روی شومینه مناسب است.این حلقه گل را می توانید با روبانی هماهنگ با دکوراسیون منزلتان و یا  برای جشن های مختلف تزئین نمود. 


حلقه گل مرکبات


حلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)


  پرتقال معمولا در تزئین پائیزی خانه جایی ندارد اما با رنگ مهیج پائیزی که دارند معلوم نیست که چرا از آن استفاده نمیکنیم! با استفاده از سیم چند پرتقال را به حلقه فومی چهارگوش بچسبانید. بعد جاهای خالی را با برگ ها و گل های تاجریزی، بومادران سبز،گلرنگهای نارنجی و برگ غان تزئین کنید. سپس با یک روبان محکم حلقه گل را آویزان کرده و نمای زیبایی به آن بدهید.


حلقه گل کدو و انگور


حلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)


  چند کدوقلیایی رنگی با انتهای بلند انتخاب کنید و با سیم یا الیاف نخل به حلقه گلی که زمینه اش همانند درخت تاک است ببندید. حبه های انگور خشک شده  و الیاف طبیعی فضای پائیزی را در خانه تان دوچندان می کند.


حلقه گل میوه کاج و Kumquat کوم کوات


حلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)


  یک حلقه گل ساده با استفاده از میوه کاج و کوم کوات صحنه زیبایی به درب یا روی طاقچه خواهد داد.


حلقه گل کدو با برگ افرا 


حلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)


یک دسته برگ مصنوعی یا طبیعی افرا را به دور یک فرم ببافید سپس چند کدو قلیایی کوچک و زیبا با رنگهای سبز و سفید را در سایه این برگهای زیبا با سیم ببندید.


حلقه گل بلوطی


حلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)


دو عنصر طبیعی پائیزی را مخلوط کنید تا یک حلقه گل با دوام پائیزی درست کنید. یک فرم را با خزه بپوشانید سپس بلوط ها را با چسب به حلقه گل خزه ای بچسبانید و آن را با یک روبان زیبا بیاویزید.

حلقه گل قلبی


حلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)


این حلقه گل پائیزی را می توانید خیلی راحت برای مراسمها یا تعطیلات درست کرده و استفاده کنید. این سیبهای مصنوعی با رنگ قرمز آتشین احساس محبت و عشق عمیق شما را منتقل خواهد کرد.حلقه گل کدوی مینیاتوری


حلقه گل های زیبای طبیعی (+عکس)


روی یک فرم شاخه ای آماده یا فرم خزه ای چند کدوتنبل مینیاتوری یا کدوقلیایی مشابه به آن (طبیعی با مصنوعی) با سیم ببندید. یک روبان مشکی( که البته می توانید در مناسبتهای مختلف رنگ آن را عوض کنید یا الیاف طبیعی) از وسط آن به شکل پاپیون آویزان کنید.
حلقه گل تاکی با کدوقلیایی بزرگ
نظرات کاربران :
:نام
:نظر شما


لینک های مفید